Městský sportovní klub Brno

Sportoviště
Úvod Úvod

Městský sportovní klub Brno

MSK Brno - oddíl plavání

Plavecký oddíl MSK Brno je nově vytvořený plavecký klub, který se věnuje základnímu, kondičnímu i závodnímu plavání. Pravidelně trénujeme na brněnských bazénech KPB Ponávka, MPS Lužánky a LRC Rašínova. 

Oddíl je součástí Městského sportovního klubu Brno, který vznikl v roce 2016. Jeho základním účelem je vytváření podmínek pro rozvoj a organizaci sportu v Jihomoravském kraji, zejména na území statutárního města Brna a zpřístupnění sportu a tělovýchovných aktivit široké veřejnosti, především dětem a mládeži.

Zakladateli MSK Brno jsou městská akciová společnost STAREZ - SPORT, a.s., Jihomoravská krajská organizace ČUS a Regionální sport, z.s.

Plavecké kurzy i závodní družstvo

Pro malé i velké děti pořádáme po celý školní rok plavecké kurzy. V nich se Vás ujmou zkušení trenéři, kteří poradí s úplnými základy i s následným zdokonalením plavecké techniky. Pokud tedy chcete své dítě naučit plavat nebo jen hledáte doplňkový sport pro zlepšení fyzické i psychické kondice, jste tu správně.

Kromě plaveckých kurzů máme i závodní družstvo. Máme jak "velké", tak "malé" závoďáky. Pravidelně se účastníme plaveckých soutěží nejen v České republice, ale i v zahraničí. Pokud tedy již umíte plavat, láká Vás poměřit síly s ostatními, neváhejte a přidejte se k nám.